Tingimused

Tellimine ja kohaletoimetamine

Kui tellid LaDecost toote, siis teavitame Sind 3 tööpäeva jooksul valmimistähtajast. Seejärel toimub tarne kas Sinu valitud pakiautomaati või kokkuleppel Tallinnas.

Vahetamine ja tagastamine

Kõiki meie veebipoest ostetud tooteid saab tagastada ja vahetada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav toode peab olema uus ja kasutamisjälgedeta. Kui Sinu valik on tellimuse kättesaamisel kasutada näiteks SmartPOSTI, siis saad toote meile mugavalt ja lisatasuta tagastada kasutades sama SmartPOST uksekoodi, mille kaudu algselt tellimuse kätte said. Tagastame sulle ostusumma või saadame uue toote hiljemalt 7 tööpäeva jooksul alates hetkest, mil tagastatud toode on meieni jõudnud.

Privaatsuspoliitika ja küpsised

Meie veebipoodi külastades ja/või ostu sooritades nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Me ei jaga Sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Kasutame meile jagatud andmeid tellimuste haldamiseks ja täitmiseks. LaDeco veebipoe ostude põhjal analüüsime enda tootevalikut ja klientide ostueelistusi ning see annab meile võimaluse klientide efektiivsemaks teenindamiseks ja tootevaliku parendamiseks.

Küpsisepoliitika

Küpsiste kasutamine aitab meil pakkuda sulle parimat võimalikku kasutajakogemust. Enamus veebilehitsejaid nõustuvad automaatselt küpsistega, kuid sul on võimalik enda veebibrauseri seadmeid muuta, sh keelata ja kustutada küpsiseid.

E-poe müügitingimused:

Üldine

LaDeco e-poest tellimust sooritades ja tasudes kinnitab klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ning annab neile oma nõusoleku. Müüjal on õigus ühepoolselt ja vastavalt vajadusele tingimusi muuta ning muudatused kajastuvad LaDeco kodulehel. Lisaks tingimustele kehtivad LaDeco e-poes Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

Hinnad

Kõik LaDeco veebipoes esitatud hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. Kuvatavaid hindu on õigus igal ajal müüjal muuta. Juhul kui klient on tellimuse vormistanud enne hindade korrigeerimist, kehtivad talle tellimuse vormistamise hetkel kehtinud hinnad. Kliendil puudub õigus nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine

Tellimuse sooritamiseks valib Klient välja sobiva kauba ning lisab selle ostukorvi. Tellimuse kinnitamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida sobiv tellimuse kohaletoimetamise viis. Tellimuse eest on võimalik tasuda pangaülekandega. Arve alusel on võimalik tasuda erikokkuleppel. Ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks ning tellimuse täitmist alustatakse, kui Klient on tasunud kauba eest täies ulatuses.

Tarnetingimused

Ostu- ja müügilepingu jõustumisel täidetakse tellimus LaDeco poolt ning kaupa hakatakse valmistama. Kuna tegemist on käsitööga, siis kinnitatakse igale kliendile tarneaeg individuaalselt.Tellimus edastatakse Kliendi poolt märgitud sihtkohta ning Klient vastutab andmete õigsuse eest. Eestisisesed saadetised jõuavad valitud sihtpunkti tavatingimustel, alates kauba väljastamisest 1-2 tööpäeva jooksul va juhud, kui veoteenust pakkuvad ettevõtted on ülekoormatud. Sel juhul ei vastuta LaDeco tarne viibimise eest. Kui Kliendi tellitud kaupa pole võimalik lepingus ettenähtud ajal või viisil tarnida antakse sellest Kliendile esimesel võimalusel teada ning pakutakse sobivat alternatiivlahendust või tagastatakse ostusumma 14 tööpäeva jooksul.

Taganemisõigus

Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest. Tagastatud kaup peab olema uus ja kasutamata ning tagastamisõigus ei kehti Kliendi poolt rikutud toodetele. Kauba tagastamiseks tuleb alates kättesaamisest 14 päeva jooksul esitada vabas vormis tagastamisavaldus e-posti aadressil info@ladeco.ee Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime ja tellimuse numbrit. Ostusumma tagastatakse kliendile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

Pretensioonide esitamise õigus

Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Müüja poole saates e-kirja aadressil info@ladeco.ee. Kirjas tuleb esitada Kliendi nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile. Kui Müüja e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab, siis Müüja parandab või asendab puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada tagastab Müüja kõik müügilepingus kaasnenud tasud.

Garantii

Meie toodetel on garantii 2 aastat, mis kehtib toote tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib meie kasutatud materjalidele ja tehtud õmblustöödele. Meie tooted on valmistatud taimpargitud nahast, mis tähendab, et naha värvimiseks ja töötlemiseks on kasutatud looduslikku päritolu ja allergeenivabu aineid. Parkimise käigus ei kaeta naha arme ega looduslikku tekstuuri, ehtne ja töötlemata pind küpseb ja kogub ajaga iseloomu. Garantii alla ei kuulu naha loomulik muutumisprotsess ega kasutamise käigus tekkinud toote välised muutused (kriimud, pritsmed, naha venimine). Kui tellitud toode asub välismaal ning soovid saata ta Eestisse garatiiparandusse, jäävad Sinu kanda transpordikulud.